Transport krajowy i spedycja międzynarodowa

Jakie są możliwości firmy Vomax? Są tak wysokie, jak suma naszego doświadczenia i kompetencji. Jesteśmy uznaną na europejskim rynku firmą zajmującą się od wielu lat spedycją, transportem i logistyką. Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego zleconego zadania, a także zdobytej wiedzy niesiemy pomóc firmom i osobom w różnych sytuacjach biznesowych. Świadczymy usługi w zakresie drogowego transportu krajowego i spedycji międzynarodowej, jednocześnie z przyjemnością służymy pomocą i doradztwem.

Przewóz towarów – Usługi transportowe

Jako że transport to czynności związana z przemieszczaniem towarów, to nasza firma zapewnia wszystkie niezbędne elementy w tym procesie. Dokonujemy wyboru środka transportu i optymalizujemy wszystkie składowe usługi. Sporządzamy dokumentacją transportową i zabezpieczamy niezbędne dokumenty przewozowe i celne. Wszystkie przejmowane przez Vomax przesyłki w ramach zleceń transportowych ubezpieczamy, dając tym samym klientom poczucie bezpieczeństwa.

Usługi spedycyjne

W ramach usług spedycyjnych Vomax zajmuje się organizowaniem przewozu towarów i wszelkimi procesami z tym związanymi.  Przyjmujemy zlecenia dotyczące spedycji oraz doradzamy w wyborze odpowiedniej opcji. Dokonujemy wyboru i organizujemy odpowiadający wymogom zlecenia transport. Zajmujemy się nadawaniem, odbieraniem, rozładowywaniem i przeładowywanie przesyłek. Zapewniamy pełną dokumentację uwzględniającą wszystkie potrzebne dokumenty przewozowe i celne oraz ubezpieczamy przesyłki. Zajmując się transportem krajowym i spedycją międzynarodową, każdorazowo za cel główny stawiamy sobie bezpieczne i terminowe dostarczenie Państwa towaru we wskazane miejsce. Pierwsze usługi spedycyjne świadczyliśmy już w 2005 roku. Od tego czasu stale się rozwijamy, proponując klientom kompleksowe usługi transportowe.

Sprawna i kompleksowa spedycja

W zakresie pośrednictwa transportowego jesteśmy cenionym i polecanym partnerem na rynku polskim i europejskim, czego świadectwem jest otrzymany certyfikat spedytorski. Kontrahenci podkreślają wysokie kompetencje naszej załogi, jej doświadczenie i umiejętności. Wybierając firmę Vomax, zyskujesz pewny i profesjonalny transport krajowy i możliwość skorzystania z propozycji spedycji międzynarodowej. Charakteryzuje nas ekspresowe i rzetelne działanie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zrealizujemy zarówno transport ładunków całopojazdowych, jak i drobnicowych oraz sypkich, także w systemie „Just In Time”, czyli dostawie „dokładnie na czas” i bezpośrednio na linię produkcyjną. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy miłą i uczciwą współpracę w dziedzinie pośrednictwa transportowego.